Tynki i farby

elewacja jest wizytówką budynku, zapewnia jego ochronę i nadaje mu indywidualny charakter

Tynki i farby silikonowe dzięki doskonałym właściwościom utrzymują elewację czystą, suchą, wolną od alg i porostów. Tynki i farby to również nowatorskie, przełomowe połączenie żywicy silikonowej z dużą ilością mikrokulek szklanych z próżnią. Mikrosfery szklane umieszczone w żywicy silikonowej, tworzą gładką i hydrofobową powierzchnię.

Farby wewnętrzne zapobiegają tworzeniu się i rozwojowi pleśni, są przyjazne dla alergików, zapewniają długotrwały blask i świeżość kolorów, przy zachowaniu maksymalnej ochrony dla zdrowia.

Farba zewnętrzna renowacyjna trwale wypełnia i zamyka pęknięcia statyczne, zapewniając jednocześnie paroprzepuszczalność powłoki farby, pozostawiając elewację trwałą i wytrzymałą przez wiele lat.

Właściwy wybór farb i tynków to gwarancja długotrwałej ochrony przed mchem i algami, oszczędzanie energii poprzez regulację przepływu powietrza, ekologia i zdrowe środowisko.

Tynk podkładowy cementowo – wapienny, elewacyjna zaprawa szpachlowa wzmocniona włóknem, jasna, renowacyjna czy gładź elewacyjna, uzupełniają kompleksowe rozwiązania elewacyjne.