Systemy rynnowe

zaprojektowane z myślą o nowoczesnych i estetycznych rozwiązaniach, idealnie komponujących się z bryłą budynku.

Wybierając sprawdzone i niezawodne systemy odwaniające PCV, stalowe powlekane, cynkowo – tytanowe, ocynkowane, miedziane lub aluminiowe, zapewniamy suche i ciepłe wnętrza budynku. Kwadratowe, bezokapowe systemy rynnowe to innowacyjne i estetyczne


Dachy sprawdzone przez pokolenia.

Firma RHEINZINK została założona w roku 1966 przez firmy Grillo, Stolberger Zink i Vereinigte Deutsche Metallwerke.  Dziś należy do grupy Grillo i zatrudnia ponad 800 osób. RHEINZINK jest obecny na międzynarodowej arenie mając swoje filie i oddziały w ponad 30 krajach, na pięciu kontynentach.

Przez ponad 40 lat Grupa RHEINZINK produkuje najwyższej jakości tytan-cynk.

Produkty RHEINZINK mają zastosowanie na dachach, obróbkach blacharskich, w systemach elewacyjnych oraz przy odwadnianiu dachów. Tytan-cynk RHEINZINK jest bardzo popularny jako nowoczesny materiał, który oferuje szeroki zakres wzornictwa.

Dzięki swojej trwałości i zdolności do recyklingu RHEINZINK jest idealnym zarówno dla klasycznej, jak i współczesnej architektury.

Prestiżowe rynny VMZINC dla Twojego domu

Cynkowe systemy rynnowe stosowane są w Europie od prawie dwustu lat. Elegancja cynkowych rynien i ornamentów miała zdecydowany udział w kreowaniu wizerunku wielu miast Europy. Do dnia dzisiejszego większość rynien i ornamentów w Paryżu jest wykonana z cynku i to głównie VMZINC. Nasza firma, która powstała w 1837 roku, wytwarza produkty wymagające niewielkiej konserwacji, a ich żywotność określa się na co najmniej kilkadziesiąt lat. To wszystko sprawia, że cynk jest materiałem wybieranym przez właścicieli budynków, oczekujących najwyższych standardów i najwyższej jakości.

Systemy rynnowe

Galeco Sp. z o.o. powstała w roku 1996. Jest przedsiębiorstwem prywatnym ze 100% udziałem kapitału polskiego. Galeco jest jedną z firm działających i rozwijających się w grupie biznesowej GALECO Rainwater Technology.

Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów odprowadzania wody deszczowej. Flagowymi produktami firmy są: system rynnowy Galeco PVC, system rynnowy Galeco STAL, system rynnowy Galeco LUXOCYNK, system rynnowy Galeco BEZOKAPOWY oraz System Galeco DECOR.

Siba. Oryginalny szwedzki system rynnowy.

Już od 1923 roku w szwedzkiej miejscowości Järnforsen wytwarzane są systemy odprowadzające wodę deszczową Siba. W tym czasie firma zdobyła bogate doświadczenie w zakresie projektowania kompletnych i trwałych systemów orynnowania.

Wszystkie elementy systemu wytwarzane są z blach stalowych, ocynkowanych na gorąco. Stalowe blachy dodatkowo pokryte są powłokami ochronnymi oraz kolorowymi, które trwale zabezpieczają produkty przed korozją. Jednocześnie zachowana została duża odporność orynnowania na odkształcenia mechaniczne i termiczne.

Siba to system charakteryzujący się prostą konstrukcją i montażem, zawierający wszystkie elementy niezbędne do szybkiego skompletowania i zamontowania zestawu, odpowiadającego potrzebom indywidualnego odbiorcy. Stalowe rynny Siba są ciekawą alternatywą dla rynien plastikowych z PVC ze względu na większą wytrzymałość na śnieg i lód.