Akcesoria dachowe

Dach to zwieńczenie każdego domu, oprócz ładnego i estetycznego wyglądu, musi spełniać bardzo ważne funkcje. Pod tym pojęciem rozmieć należy produkty, które w sposób perfekcyjny i kompletny zagwarantują szczelność pokrycia dachowego oraz zadbają o odpowiednią wentylację.

Akcesoria dachowe to między innymi komunikacja dachowa w postaci ław i stopni kominiarskich, zabezpieczenia przeciw śniegowe ocynkowane, stalowe powlekane oraz aluminiowe.

Natomiast kominki wentylacyjne znakomicie spełniają swoje zadanie, przy zachowaniu estetyki wykonania.

Przed ponad dwudziestoma laty powstała w Niemczech, w Holzwickede k. Dortmundu firma IVT (www.ivt.de), której działalność od samego początku polegała na produkcji i sprzedaży do klientów hurtowych akcesoriów uzupełniających do pokryć dachowych.

Produkty ITV:

  • produkty do dachów spadzistych
  • technika montażu i mocowań do dachów i ścian
  • produkty do dachów płaskich

Firma mdm® spółka akcyjna z siedzibą w Cieszynie działa na rynku od 1995 roku i obecnie jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych w Polsce. W jej skład wchodzą zakłady produkcyjne w Cieszynie, Bielsku-Białej i Wojciechowie. Zakłady mdm® w Cieszynie i Wojciechowie specjalizują się w produkcji szerokiej gamy akcesoriów dachowych: taśm kalenicowych i kominowych, koszy dachowych, spinek do dachówek, klamer montażowych, wywietrzników kalenicowych, systemów przeciwśniegowych, elementów komunikacji dachowej, układów odgromowych, taśm reperacyjnych do membran i folii dachowych, dachówek przejściowych. W zakładzie mdm®NT w Bielsku-Białej wytwarzane są nowoczesne membrany dachowe, folie paroizolacyjne oraz mikroporowaty film dyfuzyjny. Nowością w ofercie mdm® jest innowacyjny kominek wentylacyjny VIRTUM®.

Produkty charakteryzujące się najwyższą jakością i precyzją wykonania.

Stworzyliśmy markę pokryć i akcesoriów dachowych z myślą o najwyższej jakości produktów i satysfakcji Klientów. Od początku przyświecał nam jeden cel – stworzyć produkty, które nie będą miały sobie równych na rynku.

AVALINE oferuje akcesoria dachowe najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Nasze produkty to gwarancja bezpieczeństwa oraz niezawodności.

Zalety produktów AVALINE docenili dekarze, którzy wybierają je ze względu na wysoką jakość oraz proste rozwiązania techniczne. Inwestorzy natomiast, decydując się na AVALINE, stawiają na pewną marką, dającą gwarancję spokoju na lata.