Dachówki betonowe // dachy lubuskie

jakość o sile kamienia

Pierwsze dachówki z cementu zaczęto wyrabiać w drugiej połowie XIX wieku przy wykorzystaniu ręcznej maszyny.  Produkowane w głównej mierze z naturalnych surowców takich jak piasek, cement i woda. 

Dzięki dużemu potencjałowi innowacyjności, dachówki betonowe są wytrzymałe, proekologiczne, odporne i mocne.

Dachówka betonowa płaska czy zakładkowa cechuję się dużą wytrzymałością, gładką powierzchnią, zoptymalizowanym kształtem oraz zwiększoną odpornością na zabrudzenia i działanie czynników atmosferycznych.

Dachówki betonowe poddawane są ścisłej kontroli jakości co potwierdzają stosowne dokumenty i certyfikaty oraz gwarancja na 30 lat.

W naszej ofercie znajdują się dachówki betonowe najlepszych producentów.

Monier Braas Sp. z o.o. to wiodący producent kompletnych systemów dachowych w Polsce.

Od ponad 20 lat firma oferuje szeroki asortyment produktów najwyższej jakości, składające się na kompletny system dachowy: dachówki betonowe i ceramiczne, elementy kształtowe dopasowane do konkretnych modeli, zestawy produktów służące do prawidłowego wykończenia dachu od folii wstępnego krycia, izolacji nakrokwiowych, poprzez akcesoria dachowe, systemy rynnowe, po nowoczesne systemy solarne. W efekcie nasi Klienci otrzymują najwyższej jakości kompletny dach zintegrowany nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim technologicznie.

DACHÓWKI BETONOWE MONIER BRAAS

Dachówki betonowe Braas to szeroka gama produktów umożliwiająca swobodny wybór najlepszego rozwiązania. Nasze dachówki betonowe to wiele kształtów i kolorów, a także różnice wynikające z ich wielkości i sposobu montażu.

Niezwykle twarde i trwałe dachówki betonowe Braas zapewniają całkowite bezpieczeństwo nawet podczas długotrwałego działania niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak mróz czy opady. Pewnie spoczywają na dachu, są wyjątkowo odporne na pękanie, a co więcej, z biegiem czasu coraz bardziej się utwardzają. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii dachówki betonowe Braas pozostają czyste przez długi czas i oferują Państwu duże bezpieczeństwo na przyszłość, a przy tym wszystkim charakteryzują się również wyjątkowo dobrym bilansem ekologicznym. Dachówki betonowe Braas to następujące modele: dachówka Romańska, Celtycka, Bałtycka, Grecka, Reviva, Teviva oraz Tegalit Protegon.

Braas oferuje nie tylko dachówki o doskonałych parametrach, ale także kompletny system dachowy. Obejmuje on zestaw dachówek kształtowych dopasowanych do każdego z modeli dachówek podstawowych oraz szereg akcesoriów dachowych. Dachówki kształtowe służą do łatwego i estetycznego wykończenia kalenic, grzbietów, krawędzi dachu czy też załamań połaci.

Dachówki betonowe Braas objęte są 30-letnią gwarancją. Więcej informacji na temat udzielanych gwarancji znaleźć można na podstronie: www.monier.pl/produkty/gwarancje.html

CREATON Polska to jakość, innowacyjność i doświadczenie.

CREATON to europejska marka dachowa o bogatej, ponad 130-letniej tradycji. Jest obecna na polskim rynku już od ponad 20 lat. Przez ten czas zyskała uznanie w oczach dekarzy i zaufanie tysięcy klientów. Dachówki ceramiczne i cementowe CREATON dostępne w bogatej gamie kolorów i powierzchni to synonim najlepszego designu, doskonałej funkcjonalności i najdłuższej żywotności.  

Najwyższą jakość oferowanych produktów gwarantuje wykorzystanie najlepszych surowców, stosowanie nowoczesnych technologii oraz stała optymalizacja procesu produkcyjnego. Obecnie w portfolio produktowym marki CREATON znajduje się 29 modeli dachówek ceramicznych i cementowych, co w połączeniu z gamą dostępnych kolorów i powierzchni daje aż 247 kombinacji. 

Oferta marki CREATON obejmuje również gamę licznych systemów funkcyjnych, akcesoriów i dodatków. Umożliwiają one estetyczne wykończenie wszelkich fragmentów konstrukcji dachowej, skuteczną wentylację czy komunikację z kominem. Stoją na straży trwałości dachu i bezpieczeństwa wszystkich, którzy pod nim mieszkają. Stanowią gwarancję tego, że dach będzie zachwycał przez długi czas, zachowując wszystkie swoje walory techniczne. 

Systemy pokryć dachowych EURONIT są odzwierciedleniem idealistycznego wyobrażenia o domu ozdobionym pięknym dachem, zapewniającym komfort i bezpieczeństwo jego mieszkańcom. Najwyższa jakość wykorzystywanych surowców i nowoczesna linia produkcyjna stanowią gwarancję dostarczania unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych, które nie tylko zwiększają walory użytkowe dachu, ale także zapewniają spokojne życie pod bezpiecznym dachem na długie lata.