Okna dachowe

nie tylko doświetlają wnętrze ale też nadają mu niepowtarzalny charakter

Szybko rozwijająca się technika, zmiana w postrzeganiu świata, czy zmiana stylu życia doprowadziły do optymalnych rozwiązań w nowoczesnym budownictwie na rynku okien dachowych. Zaawansowane technicznie, trwałe, funkcjonalne, bezpieczne i energooszczędne okna dachowe, pomagają stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku.

Spełniając oczekiwania klientów, architektów, projektantów czy wykonawców, na rynku dostępne są  okna obrotowe, aluminiowo – tworzywowe, wysokoosiowe, uchylno – obrotowe, jak również okna do dachów płaskich, balkonowe, świetliki rurowe oraz wyłazy kominiarskie.

To wszystko w szerokiej konfiguracji rozmiarów i pakietów szybowych.

Do okien dachowych oferowane są specjalne kołnierze uszczelniające, umożliwiające szczelne połączenie okna z dowolnym rodzajem pokrycia dachowego

Uzupełnieniem bogatej oferty okien dachowych są akcesoria wewnętrzne i zewnętrzne. Rolety oraz markizy manualne, elektryczne, solarne czy żaluzje łączą w sobie cechy funkcjonalne i użytkowe z atrakcyjną formą dekoracyjną.

Buduje komfort mieszkania na całym świecie. 

Firma FAKRO powstała w 1991 roku jako spółka prywatna, oparta w stu procentach na polskim kapitale. W ciągu 25 lat z małego, rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych.

Jej współzałożycielem i obecnym prezesem jest  Ryszard Florek – pomysłodawca i główny realizator uruchomienia produkcji okien dachowych w Polsce. Dzisiaj FAKRO jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najprężniej rozwijających się firm w Polsce.

W skład Grupy Fakro, zatrudniającej ponad 3300 osób, wchodzi 12 spółek produkcyjnych oraz 16 dystrybucyjnych, zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce. Produkty firmy FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie – wszędzie tam gdzie istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty. Sprzedaż na eksport stanowi 70% ogólnej sprzedaży.

 

Nowoczesne okna dachowe to optymalne rozwiązanie stosowane w budownictwie, ponieważ doświetlają wnętrze, umożliwiają przewietrzenie poddasza oraz zapewniają widok na zewnątrz. Co więcej montaż okien w dachu to rozwiązanie tańsze i mniej pracochłonne niż budowanie lukarn. Okna dachowe zmieniają się. Obecnie produkowane okna dachowe to produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się wysoką trwałością, dużą energooszczędnością, bezpieczeństwem i wygodną obsługą.


Technologie komfortu w każdym domu.

Rozwiązania systemowe i usługi serwisowe do okien, drzwi wejściowych, okien dachowych i akcesoriów.

Okna dachowe Roto sprawdzają się doskonale zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach remontowanych i modernizowanych. Szeroki zakres różnego rodzaju rozwiązań pozwala zapewnić na poddaszu jeszcze większą ilość światła z zachowaniem najwyższego komfortu użytkowania, a to wszystko w najwyższej jakości „german made”.


Z pasją do światła słonecznego i świeżego powietrza.

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentem i eksporterem okien dachowych w Polsce. Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku.

Firma VELUX aktywnie uczestniczy w życiu gospodarczym i społecznym kraju, w tym życiu społeczności lokalnych. W Polsce działają FUNDACJE VELUX, wspierające organizacje społeczne, które realizują projekty zapobiegające wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży.

Podstawą działalności firmy jest społeczna odpowiedzialność, której koncepcja i obszary działania zostały przedstawione w lokalnym raporcie CSR – pierwszym takim raporcie w branży stolarki.

Produkty charakteryzujące się najwyższą jakością i precyzją wykonania. 

Stworzyliśmy markę pokryć i akcesoriów dachowych z myślą o najwyższej jakości produktów i satysfakcji Klientów. Od początku przyświecał nam jeden cel – stworzyć produkty, które nie będą miały sobie równych na rynku.

AVALINE oferuje akcesoria dachowe najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Nasze produkty to gwarancja bezpieczeństwa oraz niezawodności.

Zalety produktów AVALINE docenili dekarze, którzy wybierają je ze względu na wysoką jakość oraz proste rozwiązania techniczne. Inwestorzy natomiast, decydując się na AVALINE, stawiają na pewną marką, dającą gwarancję spokoju na lata.