Dachówki ceramiczne // dachy lubuskie

jedyne w swoim rodzaju.

Przez setki lat dachy najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych budynków pokrywane były dachówkami ceramicznymi. Na większości zachowanych do naszych czasów zabytków, możemy podziwiać  szlachetność tego niezwykłego materiału. Zachwycają różnorodnością form, barw i powierzchni. 

Dachówki ceramiczne to synonim indywidualnej kreatywności, łączą w sobie nowoczesną technologię, opatentowane rozwiązania, najwyższą jakość i trwałość potwierdzoną stosownymi dokumentami. Poprzez proces uszlachetniania, uzyskujemy powłokę angobowaną lub glazurowaną.

Dachówka ceramiczna płaska, marsylka, zakładkowa, suwakowa czy karpiówka stanowią gwarancję prestiżu najnowocześniejszego designu.

W naszej ofercie znajdują się dachówki ceramiczne najlepszych producentów.

Monier Braas Sp. z o.o. to wiodący producent kompletnych systemów dachowych w Polsce.

Od ponad 20 lat firma oferuje szeroki asortyment produktów najwyższej jakości, składające się na kompletny system dachowy: dachówki betonowe i ceramiczne, elementy kształtowe dopasowane do konkretnych modeli, zestawy produktów służące do prawidłowego wykończenia dachu od folii wstępnego krycia, izolacji nakrokwiowych, poprzez akcesoria dachowe, systemy rynnowe, po nowoczesne systemy solarne. W efekcie nasi Klienci otrzymują najwyższej jakości kompletny dach zintegrowany nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim technologicznie.

DACHÓWKI CERAMICZNE MONIER BRAAS

Dachówki ceramiczne Braas produkowane są z najwyższej jakości surowców w nowoczesnej technologii. Sprawdzone na przestrzeni wieków – dachówki ceramiczne zalicza się do najstarszych pokryć dachowych – po dziś dzień stanowią synonim piękna, naturalności i bezpieczeństwa. Dachówki ceramiczne Braas powstają z gliny, której wysoka jakość porównywalna jest z zaletami glinek leczniczych. Dachówki te dodają dachom klasycznego uroku i ciepła. Zachwycają mnogością barw, dzięki którym mogą Państwo nadać swojemu dachowi indywidualny charakter – zgodnie z własnym smakiem i pomysłem.

CREATON Polska to jakość, innowacyjność i doświadczenie.

Dachówki ceramiczne CREATON łączą w sobie nowoczesną technologię, opatentowane rozwiązania, najwyższą jakość i trwałość. Dopracowane w każdym detalu, stanowią gwarancję prestiżu i najlepszego designu. Dachówki CREATON produkowane są z najdoskonalszych złóż gliny w Europie, uszlachetniane najwyższej jakości powłoką angobowaną lub glazurowaną. W ofercie znajduje się ponad 30 modeli dachówek ceramicznych w szerokiej palecie barw, dostępnych wraz z akcesoriami i elementami elewacyjnymi.

 Marka z tradycją

Pokrycie ceramiczne na każdy dach! Dachówki ceramiczne marki Röben z oferty polskiej i importowanej, w tym przesuwny Piemont, wielkoformatowa MONZAplus oraz Bornholm-esówka. Dach ceramiczny najwyższej jakości dopełniają akcesoria dachowe i dekoracyjne. Precyzyjny montaż klamer dzięki specjalnej konstrukcji zamka, nowoczesny design, łagodny profil dolnej krawędzi, szczelność pokrycia, doskonałe odprowadzanie wody.

Wienerberger jest wiodącym na świecie producentem pustaków ceramicznych ale również liderem w branży cegieł elewacyjnych i dachówek ceramicznych w Europie.

Wienerberger – obecna na rynku polskim od 1995 roku firma jest częścią globalnego koncernu Wienerberger AG,  który towarzyszy budującym inwestorom od 1819 roku. Połączenie prawie 200 letniej tradycji z najnowocześniejszymi technologiami powoduje, że od wielu lat zajmuje na polskim rynku pozycję lidera jakości i innowacji.
Siedziba koncernu Wienerberger AG mieści się w Austrii, w dzielnicy Wiednia Wienerberg, będącej kolebką firmy. Główna działalność firmy Wienerberger skupia się na produkcji ceramicznych pustaków konstrukcyjnych, ale koncern dostarcza także swoim Klientom ceramiczne rozwiązania na elewacje, dachówki ceramiczne, systemy rur ceramicznych i z tworzyw sztucznych oraz ceramiczne i betonowe bruki.

Nasze dotychczasowe działania pozwoliły na realizację wielu wspaniałych obiektów.

Doskonała jakość dachówek pochodząca z bawarskich glin i iłów. Wypalana na płasko w najnowszej technlogii. Indywidualny charakter i ponadczasowy kształt. Idealne do renowacji jak i w nowym budownictwie. Produkowana w wielu kształtach. Dostępność dodatków ceramicznych. Idealne dopasowanie spływu wody. Możliwość zastosowania klamer do łat, a także zapraw uszczelniających.