Pokrycia blaszane

Najwyższej jakości rudy żelaza, węgiel oraz stal tworzą właściwy przepis na trwałe, lekkie i estetyczne pokrycie.

Materiał w trakcie obróbki poddawany jest procesom pasywacji, a następnie wielokrotnie pokrywany jedną z wielu dostępnych powłok, co zapewnia doskonała ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

Blachodachówka modułowa, płaska, karpiówka oraz blacha na rąbek stojący idealnie wpisują się w aktualny trend.

Pokrycie blaszane to skromny, ale szykowny i ponadczasowy wybór, odpowiedni dla różnych stylów architektonicznych.

W naszej ofercie znajdują się pokrycia blaszane najlepszych producentów.

Blachprofil2 – producent blach konstrukcyjnych

Gwarancje i przekonanie o najwyższej klasie swoich produktów opieramy na długoletnim doświadczeniu swoim i naszych partnerów, którymi są najwięksi producenci stali w Europie i na świecie: ArcelorMittal, Tata Steel, Thyssenkrupp, Marcegaglia, US Steel, Voestalpine. Dbamy o to aby nasza oferta była jak najlepiej dopasowana do panujących warunków rynkowych oraz potrzeb klientów. Dzięki temu nasze produkty znajdują się w gronie najchętniej wybieranych na rynku. W swojej ofercie posiadamy produkty które mogą być stosowane zarówno w budownictwie jednorodzinnym jak również w budownictwie przemysłowym. Oprócz szerokiej propozycji rodzajów profili, powłok, kolorów, grubości dysponujemy centrum serwisowym dzięki któremu możemy zaoferować rozkroje, taśmy czy formatki w szerokiej gamie konfiguracji.

BLACH-POL – producent blach dachowych

Blachodachóka firmy BLACH-POL: piękna, praktyczna i prosta w utrzymaniu. Doskonale pasuje do najróżniejszych krajobrazów i typów domów. Dzięki swoim kształtom i wysokiemu przetłoczeniu nadaje dachom niepowtarzalny charakter. Najwyższej jakości pokrycie dachowe na Twój dom, które możesz otrzymać prosto z magazynu w postaci kompletnego pakietu, gwarantującego łatwy i ekspresowy montaż. Innowacyjne i unikatowe wzornictwo przywodzące na myśl estetykę dachówki ceramicznej, które sprawia że dach jest piękny, trwały i praktyczny. Produkowana według innowacyjnej technologii. Nadaje dostojności każdemu dachowi. Skomplikowany dach nabiera lekkości i wyrazistości.

Plannja dla Twojego domu.

Pokrycia dachowe marki Plannja to proste, funkcjonalne, ale jednocześnie nowoczesne produkty. W ofercie marki Plannja znajduje się szeroka gama stalowych pokryć dachowych oraz oryginalnych akcesoriów niezbędnych do prawidłowego montażu dachu.

Dachy Ruukki. Zaprojektowane, aby ułatwiać życie.

Dachy stalowe Ruukki znane są z doskonałego połączenia formy z funkcją, co jest cechą charakterystyczną skandynawskiego wzornictwa. Dzięki temu są praktyczne i piękne, a przy tym łatwe w utrzymaniu. Takie dachy są również lekkie i stanowią idealny materiał w przypadku renowacji dachów. Szeroka oferta wzorów, profilowań i kolorów pokryć dachowych Ruukki sprawia, że każdy może znaleźć wymarzony dach dla swojego domu.

Wiodący producent blachodachówki i pokryć dachowych

Wiemy, że dach to wizytówka domu. Tworzymy rozwiązania o najwyższej estetyce, aby właściciele domów mogli szczycić się pięknym dachem.

Innowacyjność i walory techniczne naszych produktów zostały już wielokrotnie nagrodzone złotymi medalami międzynarodowych targów.