Pokrycia blaszane

Najwyższej jakości rudy żelaza, węgiel oraz stal tworzą właściwy przepis na trwałe, lekkie i estetyczne pokrycie.

Materiał w trakcie obróbki poddawany jest procesom pasywacji, a następnie wielokrotnie pokrywany jedną z wielu dostępnych powłok, co zapewnia doskonała ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

Blachodachówka modułowa, płaska, karpiówka oraz blacha na rąbek stojący idealnie wpisują się w aktualny trend.

Pokrycie blaszane to skromny, ale szykowny i ponadczasowy wybór, odpowiedni dla różnych stylów architektonicznych.

W naszej ofercie znajdują się pokrycia blaszane najlepszych producentów.

Blachprofil2 – producent blach konstrukcyjnych

Gwarancje i przekonanie o najwyższej klasie swoich produktów opieramy na długoletnim doświadczeniu swoim i naszych partnerów, którymi są najwięksi producenci stali w Europie i na świecie: ArcelorMittal, Tata Steel, Thyssenkrupp, Marcegaglia, US Steel, Voestalpine. Dbamy o to aby nasza oferta była jak najlepiej dopasowana do panujących warunków rynkowych oraz potrzeb klientów. Dzięki temu nasze produkty znajdują się w gronie najchętniej wybieranych na rynku. W swojej ofercie posiadamy produkty które mogą być stosowane zarówno w budownictwie jednorodzinnym jak również w budownictwie przemysłowym. Oprócz szerokiej propozycji rodzajów profili, powłok, kolorów, grubości dysponujemy centrum serwisowym dzięki któremu możemy zaoferować rozkroje, taśmy czy formatki w szerokiej gamie konfiguracji.

BLACH-POL – producent blach dachowych

Blachodachóka firmy BLACH-POL: piękna, praktyczna i prosta w utrzymaniu. Doskonale pasuje do najróżniejszych krajobrazów i typów domów. Dzięki swoim kształtom i wysokiemu przetłoczeniu nadaje dachom niepowtarzalny charakter. Najwyższej jakości pokrycie dachowe na Twój dom, które możesz otrzymać prosto z magazynu w postaci kompletnego pakietu, gwarantującego łatwy i ekspresowy montaż. Innowacyjne i unikatowe wzornictwo przywodzące na myśl estetykę dachówki ceramicznej, które sprawia że dach jest piękny, trwały i praktyczny. Produkowana według innowacyjnej technologii. Nadaje dostojności każdemu dachowi. Skomplikowany dach nabiera lekkości i wyrazistości.


Plannja obecna na rynku od 1967 roku.

Plannja to wiodąca europejska marka w segmencie wyrobów z cienkich blach dla budownictwa. Wysokiej jakości produkty Plannja ze stali i aluminium są dostarczane na rynek europejski od 1967 roku. W ofercie Plannja znajdują się produkty  dachowe, orynnowanie, elementy fasad i różnego rodzaju akcesoriów, które zwiększają wartość i komfort budynków. Stalowe lub aluminiowe dachy i rynny Plannja doskonale sprawdzają się w trudnym skandynawskim klimacie, co oznaczawyjątkowo wysoką jakość produktów w każdym szczególe. Dodatkowo skandynawski design produktów Plannja nadaje niepowtarzalny charakter budynkom.

Z dachem RUUKKI twoje życie jest łatwiejsze.

Dzięki Ruukki możesz mieć pewność, że Twój projekt dachowy będzie szybki, łatwy i przyjemny. Będziemy Ci towarzyszyć na każdym etapie, a nasi specjaliści w każdej chwili pomogą, gdy zwrócisz się do nich z pytaniem.
Wszystko co robimy, robimy po to, by ułatwić Ci życie. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji dachów, wykwalifikowany personel i wyjątkowa jakość produktów gwarantują bezproblemowe użytkowanie dachu przez dziesiątki lat.