Folie i membrany dachowe

Folie paroizolacyjne oraz membrany dachowe,  również te z paskiem klejącym to niezwykle istotna kwestia, myśląc o energooszczędnym, wodoszczelnym i paroprzepuszczalnym pokryciu dachowym. Ponadto w ofercie są również folie ochronne lub drenażowe do zastosowań na dachy zielone lub płaskie.

Kto potrzebuje bezpieczeństwa na stromym dachu, powinien zaufać marce DELTA®. Kto chce niezawodnie chronić podmurówkę przed wilgocią, powinien się oprzeć na produktach DELTA®. Od ponad 120 lat jesteśmy synonimem najwyższej jakości, innowacyjności i rzetelności.

Membrany dachowe są nowoczesnym i powszechnie stosowanym materiałem, służącym do zabezpieczania poddasza oraz warstwy izolacji termicznej przed wilgocią, wiatrem i kurzem. Membrany zapewniają również ochronę przed deszczem i śniegiem podwiewanym pod pokrycie dachowe, skraplającą się wodą, a także przeciekami pojawiającymi się w wyniku uszkodzenia pokrycia dachowego. Membrany dachowe AVALINE posiadają doskonałe właściwości paroprzepuszczalne, co jest szczególnie istotne przy odparowywaniu wilgoci nagromadzonej w konstrukcji dachu podczas budowy i uwalnianej przez materiały budowlane jeszcze przez wiele miesięcy po oddaniu budynku do użytkowania. Wysoką paroprzepuszczalność zapewnia specjalny film mikroporowaty, stanowiący warstwę funkcyjną membrany.

Firma mdm® NT z siedzibą w Bielsku-Białej działa na rynku od 1995 roku i obecnie jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych w Polsce. W jej skład wchodzą zakłady produkcyjne w Cieszynie, Bielsku-Białej, Wojciechowie oraz w Bażanowicach.