Systemy rynnowe

zaprojektowane z myślą o nowoczesnych i estetycznych rozwiązaniach, idealnie komponujących się z bryłą budynku.

Wybierając sprawdzone i niezawodne systemy odwaniające PCV, stalowe powlekane, cynkowo – tytanowe, ocynkowane, miedziane lub aluminiowe, zapewniamy suche i ciepłe wnętrza budynku. Kwadratowe, bezokapowe systemy rynnowe to innowacyjne i estetyczne


Dachy sprawdzone przez pokolenia.

Firma RHEINZINK została założona w roku 1966 przez firmy Grillo, Stolberger Zink i Vereinigte Deutsche Metallwerke.  Dziś należy do grupy Grillo i zatrudnia ponad 800 osób. RHEINZINK jest obecny na międzynarodowej arenie mając swoje filie i oddziały w ponad 30 krajach, na pięciu kontynentach.

Przez ponad 40 lat Grupa RHEINZINK produkuje najwyższej jakości tytan-cynk.

Produkty RHEINZINK mają zastosowanie na dachach, obróbkach blacharskich, w systemach elewacyjnych oraz przy odwadnianiu dachów. Tytan-cynk RHEINZINK jest bardzo popularny jako nowoczesny materiał, który oferuje szeroki zakres wzornictwa.

Dzięki swojej trwałości i zdolności do recyklingu RHEINZINK jest idealnym zarówno dla klasycznej, jak i współczesnej architektury.

Prestiżowe rynny VMZINC dla Twojego domu

Cynkowe systemy rynnowe stosowane są w Europie od prawie dwustu lat. Elegancja cynkowych rynien i ornamentów miała zdecydowany udział w kreowaniu wizerunku wielu miast Europy. Do dnia dzisiejszego większość rynien i ornamentów w Paryżu jest wykonana z cynku i to głównie VMZINC. Nasza firma, która powstała w 1837 roku, wytwarza produkty wymagające niewielkiej konserwacji, a ich żywotność określa się na co najmniej kilkadziesiąt lat. To wszystko sprawia, że cynk jest materiałem wybieranym przez właścicieli budynków, oczekujących najwyższych standardów i najwyższej jakości.

Systemy rynnowe

Galeco Sp. z o.o. powstała w roku 1996. Jest przedsiębiorstwem prywatnym ze 100% udziałem kapitału polskiego. Galeco jest jedną z firm działających i rozwijających się w grupie biznesowej GALECO Rainwater Technology.

Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów odprowadzania wody deszczowej. Flagowymi produktami firmy są: system rynnowy Galeco PVC, system rynnowy Galeco STAL, system rynnowy Galeco LUXOCYNK, system rynnowy Galeco BEZOKAPOWY oraz System Galeco DECOR.

Siba. Systemy rynnowe.

Stalowe orynnowanie Siba Round, Siba Square i Siba Modern to nowoczesne systemy rynnowe charakteryzujące się wyjątkową szczelnością i doskonałym dopasowaniem poszczególnych elementów. Systemy rynnowe Siba dostępne są w wersji półokrągłej, kwadratowej i w wersji ukrytej. Przeznaczone są nie tylko do odprowadzania wód opadowych i roztopowych z dachu, zapewniają także odpowiednie wykończenie elewacji budynku. Orynnowanie Siba to kompletne systemy zawierające wszystkie niezbędne elementy do stworzenia idealnego systemu odprowadzania wody opadowej. Oferta obejmuje rynny, rury spustowe, haki oraz innowacyjne akcesoria w wielu kolorach i rozmiarach. Systemy rynnowe Siba objęte są 30-letnią gwarancją.