Mamy dla Ciebie wyjątkowe promocje!

Zobacz nasze specjalne oferty. Zadzwoń jeśli szukasz określonych materiałów i zapytaj o cenę. W naszym asortymencie posiadamy całą bazę dachów i pokryć dachowych oraz elementów uzupełniający. Dostarczamy towar na miejsce inwestycji własnym transportem. Zrealizuj swój wymarzony dach korzystając z naszych promocji #promocjedachylubuskie

AKTUALNIE W PROMOCJI

Dachówka ceramiczna Creaton PREMION

dachówka, która nie uznaje kompromisów jeśli chodzi o jakość, design oraz ekonomikę

Jakość ta jest wynikiem starannej dbałości już na etapie przygotowania surowca, gdzie obowiązują standardy produkcji stosowane dla wyrobów ceramiki szlachetnej. Glina z najlepszych i najczystszych złóż jest starannie rozdrabniana aż do uzyskania drobnoziarnistej suchej mączki. W wyniku nasączenia mączka przeobraża się w homogeniczną masę glinianą. Masa ta po uformowaniu poddawana jest innowacyjnemu procesowi wypału w ponad 1100° C, w wyniku czego powstaje korpus „KERALIS” o jednorodnej strukturze i barwie w całym swym przekroju.

 • Kąt nachylenia połaci 10° – 90°
 • Elastyczna szerokość krycia 6 mm
 • Elastyczna długość pokrycia 19 mm
 • Zakład 38%
 • Bezdotykowy wypał
zobacz na stronie producenta

Creaton Optima Nuance Miedziana

Dachówka suwakowa, znana w północno-zachodnich Niemczech bardziej pod nazwą dachówka nadreńska to optymalny mariaż tradycji i nowoczesności. Dachówka przesuwna z zamkiem czołowym, równie piękna pod względem formy jak i funkcjonalności.

 • Kąt nachylenia połaci 16° – 90°
 • Elastyczna szerokość krycia 3 mm
 • Cecha Elastyczna długość pokrycia 51 mm
zobacz na stronie producenta

Mineralna wełna szklana Climowool

Mata z wełny mineralnej szklanej

ZASTOSOWANIE

 • dachów skośnych (poddaszy użytkowych) w układzie jedno- i dwuwarstwowym
 • poddaszy nieużytkowych;
 • w budownictwie szkieletowym (drewnianym lub metalowym);
 • stropów między legarami, sufitów podwieszanych, lekkich ścianek działowych.
zobacz na stronie producenta

Blachodachówka Plannja Smart

Plannja Smart to uniwersalna blachodachówka na każdy typ dachu.

Plannja Smart to blachodachówka charakteryzująca się subtelnym i symetrycznym profilem tłoczenia, sprawdzającym się na wszystkich typach dachów. Plannja Smart to połączenie atrakcyjnej ceny z bardzo długą gwarancją, dzięki czemu produkt jest doskonałym rozwiązaniem dla klientów szukających wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

zobacz na stronie producenta

NASZE BESTSELLERY

POKRYCIA DACHOWE NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE PRZEZ NASZYCH KLIENTÓW

Dachówka ceramiczna Optima CREATON

 • kąt nachylenia połaci 16 - 90 °
 • elastyczna szerokość krycia 3 mm
 • cecha elastyczna długość pokrycia 51 mm
 • bezdotykowy wypał

Dachówka suwakowa, znana w północno-zachodnich Niemczech bardziej pod nazwą dachówka nadreńska to optymalny mariaż tradycji i nowoczesności. Dachówka przesuwna z zamkiem czołowym, równie piękna pod względem formy jak i funkcjonalności.

O wszystkim pomyślano nawet na wypadek prac renowacyjnych. Wysoka tolerancja rozstawu łat bardzo ułatwia dopasowanie dachówki – idealna do dachów mansardowych z krótkimi krokwiami. Ale „OPTIMA“ ujmuje jeszcze innymi wyśmienitymi cechami. Podwójna zakładka z bocznym odprowadzaniem wody optymalnie zabezpiecza przed wilgocią. Łagodne wgłębienia podkreślają spokój struktury dachu.

zobacz na stronie producenta

OREA 9 - idealnie płaska dachówka - tylko 9,6 szt/m2 WIENERBERGER

Dachówki Orea 9 swoją płaską i gładką powierzchnię zawdzięczają specjalnej technologii produkcji. Proces wytwarzania dachówki – każda sztuka wypalana jest w oddzielnej formie – zapewnia doskonały, płaski kształt, a także najwyższą trwałość produktu. Orea 9 jest dostępna z pełną gamą dodatków ceramicznych, które umożliwiają prawidłowe wykonanie dachu od strony technicznej oraz pomagają wykończyć w estetyczny sposób każdy detal. Co ważne, dzięki dostępności dachówki połówkowej oraz połówkowych dachówek szczytowych, można układać połać na dwa sposoby: tradycyjnie oraz w ułożeniu mijankowym, z przesunięciem o połowę w kolejnych rzędach.

zobacz na stronę producenta

Classic unikalny styl dachu RUUKKI

Ruukki Classic, z profilem przypominającym tradycyjny dach z rąbkiem, to wysokiej jakości pokrycie o unikalnym wyglądzie. To skromny, ale szykowny i ponadczasowy wybór, odpowiedni dla różnych stylów architektonicznych.

Zaawansowana technologia łączenia gwarantuje, że dach może być szybko i łatwo położony bez potrzeby użycia specjalistycznych narzędzi. Pokrycie dachowe Classic to także doskonały wybór dla dachów o małym kącie nachylenia. Cechą tego pokrycia jest wytłaczana struktura, dzięki czemu każdy dach Ruukki Classic zyskuje unikalny styl.

Blacha na rąbek stojący Classic dostępna jest w klasie jakości Ruukki 50 Plus i Ruukki 40.

zobacz na stronę producenta